Kara Taşımacılığı

K.K.T.C - T.C Arasında tır taşımacılığı yapan firmamız, ithalat ve ihracat yüklemelerinizde, genç, dinamik ve tecrübeli kadrosu ile en hızlı, en kaliteli ve en ekonomik şekilde, siz değerli müşterilerimizin çıkarlarını koruyarak hizmet vermektedir.

RO-RO TAŞIMACILIĞI

Mersin - Mağusa - Mersin hattında sürekli olarak ro-ro taşımacılığı hizmeti veren şirketimiz, tüm liman, gümrük ve taşımacılık işlemlerinde bu hat üzerinde en uygun fiyatlarla, en güvenilir hizmetleri sağlamaktadır.

İthalat - İhracat

Türkiye ve tüm dünya limanlarına yönelik konteyner taşımacılığı hizmetleri sunan firmamız, ithalat ve ihracat yüklemelerinizde, genç, dinamik ve tecrübeli kadrosu ile en hızlı, en kaliteli ve en ekonomik şekilde, siz değerli müşterilerimizin çıkarlarını koruyarak hizmet vermektedir.

/

DÖRTGAZİ LOJİSTİK HİZMETLERİ

KARA TAŞIMACILIĞI

Türkiye ve tüm dünya limanlarına yönelik konteyner taşımacılığı hizmetleri sunan firmamız, ithalat ve ihracat...

RO-RO TAŞIMACILIĞI

Mersin - Mağusa - Mersin hattında sürekli olarak ro-ro taşımacılığı hizmeti veren şirketimiz, tüm liman, gümrük...

İTHALAT

Dörtgazi lojistik İthalat menüsü yapım aşamasında...

İHRACAT

Dörtgazi lojistik İhracat menüsü yapım aşamasında...

SİGORTACILIK

Dörtgazi lojistik Sigortacılık menüsü yapım aşamasında...

OTO ALIM-SATIM

Dörtgazi lojistik 2. El Oto alım-satım menüsü yapım aşamasında...

DÖRTGAZİ LOJİSTİK

Uluslararası karayolu taşımacılığında Kıbrıs'in lider taşımacılarından DÖRTGAZİ; Grubuna ait şirketleri ve seçkin acenteleri ile, Türkiye - Kıbrıs arası nakliyede liderliği sürdürürken araç çeşitlemeleri ile gerek komple ve gerekse parsiyel taşımacılıkta, buzluklu - perdeli - jumbo optima seçeneklerini sizlere sunmaktadır.
Her zaman daha kaliteli hizmetler vermek ve müşterimizin memnuniyetini ön planda tutmak başlıca ilkelerimiz olduğundan, gelişen ve değişen dünya gerçeklerine uygun bir şekilde yapılanmaktadır. Yaptıklarımızı hiçbir zaman son adım olarak nitelendirmiyoruz.

VİZYONUMUZ

Güçlü bir küresel koordinasyona sahip yerel işletmeler topluluğu oluşturmak. Uluslararası pazarda etkin bir konumda olmak. En fazla vergi veren taşımacılık kuruluşu olmak. Çok uluslu şirket anlayışını yaygınlaştırmak.

Görüntüle

MİSYONUMUZ

Gereksinimlerinize en kısa sürede cevap verebilmek Uluslararası taşımacılıkta istihdam yaratmak Hizmeti en kısa sürede yerine ulaştırmak Devlete vergi veren bir kuruluş olmak Global sektörün dinamiklerini görmek ve uygulamak Güven ve başarıyı ilke edinen bir kuruluş olmak Topluma katma değer sağlamak

Görüntüle

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Yeniliğe ve değişime açık olmak Toplam kaliteyi yaşayan ve uygulayan bir şirket kültürüne sahip olmak Bütün iş süreçlerimizde güvenilir olma Müşteri odaklı çalışmak Dürüst, disiplinli olmak İnsana değer vermek Sürekli öğrenmek ve geliştirmek Sektöre dair teknolojik yeniliklerin takipçisi olmak...

Görüntüle

Acentelerimiz